• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Powinno się pojechać w góry?

Poznaj uroki Tajlandii
Na Ziemi jest wiele niezwykłych miejsc. Trudno w takim razie w krótkim artykule opisać najbardziej urokliwe atrakcje, bo to coś niemożliwego. I dlatego skupmy się bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na obszarze Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to z pewnością jeden z najpiękniejszych krajów na całym świecie. Komu zwłaszcza spodoba się Tajlandia? Cóż, zapewne ludzie marzący o samodzielnych wyprawach, bez korzystania z biur podróży muszą wiedzieć, że Tajlandia to w sumie nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze państwa, przykładowo Włochy, ale jeśli w grę wchodzi Azja, Tajlandia jest najwspanialszym kierunkiem. Tanio, bezpiecznie, a jeszcze oprócz tego można śmiało powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod backpackerów.
Wspaniały jest Bangkok, zatem stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Przede wszystkim dzięki Chińczykom. Niezwykła jest także wyspa Phuket – to chyba raj. Niezbyt interesująca jest Pattaya, choć zapewne mężczyźni poszukujących taniego seksu będą zadowoleni.

1. Zobacz stronę

2. Zobacz stronę

3. Sprawdź teraz

4. Kliknij i zobacz

5. Kliknij i zobacz

Categories: Turystyka

Comments are closed.